Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

 

Gelişen ve değişen sektör şartlarından en çok etkilenen sektörlerden birisi de reklam sektörü olmuştur. Geçtiğimiz dönemlerde daha çok broşür, gazete reklamları, televizyon reklamları şeklinde seyreden reklam sektörü günümüzde yavaş yavaş dijital platformlar dönüş sağlamış olmakta ve dijital reklamcılık pastası gün giderek büyümektedir. Dünya çağında internet aracılığı ile dijital ortamlarda geçirilen zaman miktarı, gazete ve televizyon takip etme oranını büyük oranda geçmiş ve reklam verenlerin de yönünü dijital ortama dönmesini sağlamıştır. Dijital reklam şirketi, işte tüm bu şartlar içerisinde dijital medyayı ve dijital platformları doğru okuyarak markanıza yönelik iş çözüm odaklı reklam faaliyetlerini uzun bir süredir yürütmektedir. Dijital reklamcılık konusunda üstün meziyetlere sahip profesyonel kadrosu ve iş tecrübeleri ile sizlere sonuç odaklı profesyonel ve kaliteli hizmetler sağlamaktadır.

 Dijital reklamcılık hizmetleri olarak hem ana akım medya hem de sosyal medya platformları üzerindeki tecrübesini sizlere yansıtacak olan reklam firması sadece reklam ve tanırım üzerine değil, aynı zamanda tanınan marka ve ürünlerin PR çalışmalarını da yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana seçkin müşterileri ve onları memnun eden hizmetleri ile büyüme ivmesi yakalayan internet reklamcılığı ajansı günümüzde başta Türkiye olmak üzere çeşitli ülkelerdeki eğitim, sanat, kültür, üretim ve sağlık sektörlerinde boy gösteren firmalar ile çalışmıştır. Bilindik ve yaygın yayıncıları ve referansları ile sizlere de dijital medya reklamcılığı ile kazanma vaadinde bulunmaktadır.

Digital reklam sekötünde hizmet verdiğimiz firmalara doğru şekilde çağrı merkezi hizmetini vermekte ve sonuca odaklı çalışarak  to door sistemini gerçekletirmekteyiz.

 

Müşterilerimize verdiğimiz to door sistemi sayesinde müşterilerimiz sadece reklam bazlı çalışmalar yapmamakta, sonuca odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Sizleri de ailemize katılmaya davet ediyoruz.